Wiejskie życie

Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” to program randkowy emitowany każdego roku na antenie pierwszego programu telewizji publicznej.

post-image-3

Choć do wyboru jest wiele innych programów o tej tematyce to właśnie ten, cieszy się największą widownią. Jest to program z gatunku reality show gdzie możemy śledzić jak realni bohaterowie szukają sobie partnera na całe życie.

Główni bohaterowie telewizyjnego show

to rolnicy i rolniczki z Polski.

Specyfiką tego programu jest fakt, że główni bohaterowie to rolnicy, prowadzący swoje życie na wsi. Oznacza to, że jeśli jakaś kobieta zgłasza swoją kandydaturę to godzi się na przeprowadzenie na wieś, jeśli zostanie wybrana. Bohaterowie programu mają do wyboru kilka kandydatek. Przez kilka odcinków oglądamy ich wszystkich podczas normalnego wiejskiego życia. Panie muszą się, więc sprawdzić w pracy, w kuchni oraz przy podejmowaniu gości.

Obserwowanie na żywo wiejskiego życia jest niezwykle ciekawe zwłaszcza dla mieszkańców miast. W programie urzekają piękne krajobrazy polskiej wsi.

W biegiem odcinków odpadają kolejne kandydatki lub kandydaci, bo na koniec można wybrać tylko jedną/jednego. Gdy już zostanie dokonany wybór, dziewczyna zaprasza bohatera programu do swojego domu oraz jeżdżą na wycieczki. W ostatnim odcinku sezonu, już niejako po czasie dowiadujemy się jak potoczyły się losy par, czy wybrankowie są razem czy przeciwnie zdecydowali się rozstać. Poszczególne odcinki są niezwykle interesujące i pełny zwrotów akcji.

Success is largely a matter of holding on after others have let go.

Paniom zgłaszającym się do programu trzeba pogratulować odwagi, wszak obserwują ją nie tylko znajomi, ale i widzowie z całej Polski.!

Powiązane artykuły

Fomentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button